logo
23/06
22/06
20/06
19/06
2 ...

«Новий дрескод в посольстві Канади в Україні»: працівники дипустанови вбрали футбольну форму збірної України

11-06-2021 21:09332

«Новий дрескод в посольстві Канади в Україні»: працівники дипустанови вбрали футбольну форму збірної України
Фото: twitter.com/CanEmbUkraine

Працівники Посольства Канади в Україні одягнули форму української збірної з футболу.

 

Про це посольство повідомило у Твіттері та опублікувало відповідну світлину.

«Новий дрескод в посольстві Канади в Україні? Гарної всім п'ятниці!», - ідеться у дописі.

Нагадаємо, як писав Leopolis.news,  працівники посольства Великобританії також приміряли форму збірної України з футболу

Додамо, що за результатами онлайн-засідання виконкому УАФ його члени одноголосно затвердили офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні» і «Героям слава».

Напередодні УЄФА висунула до України вимогу прибрати «політичне» гасло з форми національної збірної з футболу для участі у Євро-2020. В УЄФА зазначили, що перша частина гасла «Слава Україні!» може «розглядатися як загальна і неполітична фраза загальнодержавного значення». Утім, «специфічне поєднання двох фраз («Слава Україні!» і «Героям слава!» - Ред.) вважається явно політичним за своєю природою, маючи історичне і мілітаристське значення», вважають в УЄФА.

8 червня Російський футбольний союз відправив на адресу УЄФА ноту протесту через нову українську форму. До цього дана форма вже була затверджена УЄФА.

Збірна України з футболу на Євро-2020, який був перенесений через COVID-19 на 2021 рік, зіграє в одній групі з командами Нідерландів, Австрії та Північної Македонії. Матчі Євро-2020 проведуть з 11 червня до 11 липня.

Leopolis.news