logo
04/08
03/08
02/08
01/08
31/07
30/07
2 ...

ЛОДА опублікувала перші результати Спортивних ігор Львівщини

16-06-2021 15:30529

ЛОДА опублікувала перші результати Спортивних ігор Львівщини
Фото: ЛОДА

Тривають Спортивні ігри Львівщини серед збірних команд громад області. У боротьбі за титул найспортивнішої територіальної громади команди змагаються у 16 видах програми.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

На вихідних у Стрию провели турнір з пляжного волейболу. Упродовж двох днів за медалі боролись 23 чоловічі та 20 жіночих команд громад. Наразі це наймасовіші змагання у межах цьогорічних ігор.

Серед жіночих команд золото вибороли волейболістки Грабовецько-Дулібівської громади, срібними призерками стали представниці Львівської громади, а бронза – у стриянок. Серед чоловічих команд перемогу святкували львів’яни, другими стали волейболісти з Солонки, а третіми – новояворівчани.

Нагадаємо, цьогоріч у межах Спортивних ігор Львівщини вже також відбулись змагання з баскетболу, стрітболу, бадмінтону та змагання спортивних сімей. У турнірній таблиці станом на сьогодні лідирують Самбірська, Сокальська, Червоноградська, Пустомитівська та Новороздільська громади. 

Загальне керівництво проведенням змагань здійснює управління молоді та спорту Львівської ОДА та обласний центр «Спорт для всіх».

Переглянути відео зі змагань можна за посиланням

Leopolis.news