logo
12/06
11/06
2 ...

Забудовник спростував інформацію Львівської міської ради щодо повторного продажу квартир на вул. Володимира Великого

19-06-2021 13:334512

Забудовник спростував інформацію Львівської міської ради щодо повторного продажу квартир на вул. Володимира Великого
Фото: zaxid.net

У компанії  Rubicon Group стверджують, що жодного повторного продажу квартир в житловому комплексі за адресою м. Львів, вул. Володимира Великого 2-а не здійснюється. 

Про це йдеться на сторінці компанії у Facebook.

«Компанія Rubicon Group має відносини з Приватним підприємством «Озерна Алея» щодо будівництва ЖК «Pictorial», що підтверджується інвестиційним договором №23-07/2020 від 23 липня 2020 року. 

Купуючи цей проєкт, який є новим і приведений у відповідність до вимог ДБН - де на земельній ділянці росла трава і жодного будівництва не було!

Стверджуємо, що жодного повторного продажу квартир в житловому комплексі за адресою м. Львів, вул. Володимира Великого 2-а не здійснюється. 

Будівництво ЖК «Pictorial» здійснюється на законних підставах!

Фейкова інформація, яка була опублікована на офіційному сайті ЛМР підлягає до спростування, оскільки будівництво здійснюється відповідно до всіх дозвільних документів, вчасно та з дотриманням чинних норм у сфері містобудування.

Підстави продажу квартир компанією Рубікон груп виникають на основі чинних угод укладених між Приватним підприємством «Озерна Алея» та Компанією Рубікон груп.

Додатково інформуємо, що станом на сьогодні зведена друга секція, відбувається одночасне будівництво першої, третьої та четвертої секцій.

Ми йдемо в суд за перемогою і стягненням майнової шкоди з керуючої справ ЛМР, яка такими безвідповідальними заявами підриває ділову репутацію нашої компанії, яка захищена чинним законодавством», - йдеться у спростуванні.

Нагадаємо, вчора Львівська міська рада повідомила, що на доручення міського голови відбулась зустріч із людьми, що вклали кошти у житло на вул. Володимира Великого, 2А, яке обіцяла звести компанія «Львівська мрія». Як повідомила керуюча справами виконкому Наталія Алєксєєва, раніше компанія «Львівська мрія» продала там близько 90 квартир, які мешканці не можуть отримати, адже зараз їх, з невідомих підстав, виставила на повторний продаж компанія «Рубікон».

Leopolis.news