logo
04/08
2 ...

Львівська міськрада оголосила відбір представників до складу комісій з питань захисту прав дитини

22-06-2021 21:18245

Львівська міськрада оголосила відбір представників до складу комісій з питань захисту прав дитини

Оголошується відбір представників неурядових організацій, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів/піклувальників, які увійдуть до складу комісій з питань захисту прав дитини при районних адміністраціях Львівської міської ради.

 

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Типовим положенням про комісію з питань захисту прав дитини при районній адміністрації Львівської міської ради, затвердженим рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від  03.08.2018 № 865 “Про вдосконалення механізму взаємодії виконавчих органів Львівської міської ради з питань захисту прав дитини“ (зі змінами) передбачено входження до складу комісії з питань захисту прав дитини представників неурядових організацій, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів/піклувальників. До складу комісії з питань захисту прав дитини при районній адміністрації Львівської міської ради може увійти не більше двох представників з числа представників неурядових організацій, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів/піклувальників. Неурядова організація має право бути представлена членом комісії лише у одній з комісій з питань захисту прав дитини при районних адміністраціях Львівської міської ради.

Охочим увійти до складу комісії з питань захисту прав дитини необхідно заповнити заяву (за формою згідно з додатком 1) та скерувати її в управління   “Служба у справах дітей“ департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради через центри надання адміністративних послуг Львівської міської ради, або ж електронною поштою - ditu-lviv@lvivcity.gov.ua.

До заяви необхідно долучити:

 - копію паспорта (завірену заявником);

- оригінал довідки з місця праці (для представників неурядових організацій);

- рекомендаційний лист неурядової організації (для представників неурядових організацій);

- копію документу, що підтверджує відповідний соціальний статус (для прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів/піклувальників).

Прийом заяв триватиме з 08.00 год.  23.06.2021 по 17.00 год. 22.07.2021.

Представники неурядових організацій, прийомні батьки, батьки-вихователі та опікуни/піклувальники входять до складу відповідних комісій внаслідок розгляду їх кандидатур на засіданні виконавчого  комітету Львівської міської ради.

Принагідно звертаємо Вашу увагу на те, що засідання комісії з питань захисту прав дитини при районних адміністраціях Львівської міської ради проводяться за потреби, але не рідше двох разів на місяць.

Тобто не рідше аніж двічі на місяць необхідно приймати участь у засіданнях комісії з питань захисту прав дитини. 

Leopolis.news