logo
04/08
03/08
02/08
01/08
31/07
30/07
2 ...

На Львівщині та Закарпатті провели ЧУ з велоперегонів на шосе

23-06-2021 14:38304

На Львівщині та Закарпатті провели ЧУ з велоперегонів на шосе

У неділю, 20 червня, завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе. Велосипедисти позмагались в олімпійських видах програми. Вперше національний чемпіонат приймала не одна область, а дві – Львівська та Закарпатська.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Спільні спортивні проєкти – це завжди велика відповідальність, але це також і можливість для обміну досвідом, а головне – це дещо нове в Україні, відповідно й цікаве як для самих спортсменів, так і для вболівальників. Тому нам особливо приємно бути одними з перших, хто не побоявся взятись за такі національні змагання», – зауважує керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Мешкали спортсмени у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, що на території Боринської громади. Тут і стартували більшість змагальних днів. За нагороди у різних дисциплінах та вікових категоріях змагались 174 спортсмени у складі 24 команд.

«Боротьба за медалі була дуже напруженою, адже йшлося про право представляти Україну на міжнародних змаганнях. Тобто, спортсмени, які показали високі результати, потрапляють до складу збірної, відповідно, й отримують вже заробітну плату за це. Окрім того, йшлось про право представляти нашу державу на найбільшому світовому мультиспортивному форумі - Олімпійських Іграх», – зазначає головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Селіверстов.

Львівщину на змаганнях успішно представили одразу три команди: Львівського фахового коледжу спорту, Дрогобицької спеціалізованої спортивної школи «Медик» та Львівської школи вищої спортивної майстерності. Ознайомитись зі списком переможців можна за посиланням.

Leopolis.news