logo
04/08
03/08
02/08
01/08
31/07
30/07
2 ...

У дворику Ратуші діятиме LVIV OLYMPIC SPACE

21-07-2021 11:23202

У дворику Ратуші діятиме LVIV OLYMPIC SPACE
Фото: ЛМР

Вже цієї п’ятниці у Токіо стартують ХХХІІ Олімпійські ігри. На весь час проведення Олімпіади (з 23 липня до 8 серпня) у Львові, у дворику Ратуші діятиме спеціально облаштована фан-зона – Lviv Olympic Space.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Ця фан-зона – це унікальний спортивний простір з олімпійським духом для вболівальників за збірну спортсменів України. Оскільки цьогоріч через пандемію  відсутня можливість підтримати олімпійців на трибунах в Токіо, цей простір дасть можливість повболівати за наших спортсменів. Додамо, що Lviv Olympic Space не є комерційним проєктом, відтак доступ до нього буде вільним для всіх львів’ян і гостей міста. Фан-зона буде діяти щодня з 10:00 до 17:00.

«Ми хочемо бачити всіх львів’ян у цій фан-зоні. Нам вдалося залучити спонсорські кошти, відтак ми не витрачаємо жодної гривні із бюджету міста. Lviv Olympic Space буде діяти безкоштовно для всіх відвідувачів. Фан-зона буде максимально наповнена різними активностями і, думаю, чимало дітей врешті загориться бажанням займатись спортом. Ми будемо раді бачити всіх на нашій фан-зоні та відчувати звідти вашу підтримку, вашу енергетику у Токіо», – наголосив Антон Нікулін, начальник управління спорту Львова.

Наповнення Lviv Olympic Space:

Сцена з екраном, які постійно будуть працювати та висвітлювати актуальну інформацію щодо Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо.

Ексклюзивні прямі включення з спортсменами, тренерами, офіційними представниками Олімпійської збірної з Токіо.

Обговорення виступів спортсменів зі стейкхолдерами спорту.

Активності від ДЮСШ міста Львова.

Куточок японської культури (робота за окремим розкладом: мова, орігамі, чайна церемонія).

Зона віртуальної реальності та кіберспорту.

Зона скелелазіння (новий вид спорту в програмі Ігор ХХХІІ Олімпіади).

Фотовиставка #LvivOlympicHope.

Конкурси та розіграші подарунків від партнерів.

Зона фудкорту від партнерів заходу.

Зона продажу спортивних товарів.

Lviv Olympic Space – це логічне продовження тих проєктів, які були реалізовані впродовж олімпійського циклу Львівською міською радою та відділенням НОК України у Львівській області. Серед них:

- фінансування діяльності відділення на їхні проєкти, з метою популяризації олімпійського руху;

- фінансова підтримка спортсменів-кандидатів на участь в Олімпійських та Паралімпійських Іграх;

- соціальний фотопроєкт #LvivOlympicHope.

«На нас чекає унікальна, грандіозна подія, адже вже 23 липня стартують Олімпійські ігри в Токіо. Ця Олімпіада відбувається під девізом «Швидше, вище, сильніше разом», адже дуже важливо було підкреслити об’єднання всіх націй, всіх видів спорту заради результату і боротьби зі світовими викликами.

Львівська міська рада спільно з відділення НОК Львівщини організовує спеціальну фан-зону. Запрошуємо всіх львів’ян, фанатів спорту до цього простору вболівати за збірну України та, зокрема, 8 львівських спортсменів, на яких ми покладаємо великі надії. Оскільки на трибунах в Токіо через пандемію не буде вболівальників, дуже важливо створювати таку атмосферу тут, в Україні. Ми вдячні Львову, що вдалось створити такий простір в центрі міста для тих людей, які живуть спортом, олімпізмом», – сказав Юрій Турянський, голова відділення НОК України у Львівській області

Leopolis.news