2 ...

Львів’яни на Олімпіаді: Павло Коростильов фінішував за крок до медалі

24-07-2021 12:535315

Львів’яни на Олімпіаді: Павло Коростильов  фінішував за крок до медалі

Львів’янин Павло Коростильов зупинився за крок до медалі. Спортсмен посів підсумкове четверте місце у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів.

Про це повідомляє відділення НОК у Львівській області.

Львів'янин практично постійно перебував у трійці кращих, але зірвав вирішальний постріл, вибивши лише 8.4 бали, і залишився за межею трійки призерів.

Павло Коростильов посів четверте місце у фіналі і це поки найкращий результат українців на Олімпійських іграх.

«Додамо, що трьом призерам у цій дисципліні, відповідно, 41, 37 і 35 років. Для порівняння, Павлові Коростильову усього 23! І в нього точно все ще попереду!» – зазначають в обласному відділенні НОК.

Львівський пістолетник ще матиме шанс здобути медаль на цих Іграх 1-2 серпня він змагатиметься у стрільбі з швидкострільного пістолета з 25 метрів.

Нагадаємо, у Токіо стартували ХХХІІ Олімпійські ігри. Спеціально до головної спортивної події світу у Львові підготувалм спеціальну фан-зону – Lviv Olympic Space. Ця фан-зона безкоштовно діятиме щодня з 23 липня по 8 серпня у дворику Ратуші. Львів’ян та гостей міста запрошують разом вболівати за українських спортсменів.