logo
25/09
24/09
23/09
22/09
2 ...

«Слуги народу» пропонують вводити обмеження для невакцинованих українців

02-08-2021 12:261023

«Слуги народу» пропонують вводити обмеження для невакцинованих українців
Фото: Укрінформ

Голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький (фракція «Слуга народу») повідомив, що Україна найближчим часом буде змушена впроваджувати обмеження для невакцинованих громадян.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Україна згодом також буде вимушена запроваджувати обмеження для невакцинованих громадян. МОЗ вже анонсував, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації працювати будуть школи, де вакциновано не менше 80% вчителів (на даний час щеплена лише половина педагогів від загальної кількості). На мою думку, аналогічні обмеження логічно запровадити для транспортників, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням. Хворий водій маршрутки інфікує аж ніяк не менше людей, ніж вчитель», - написав він.

 

Радуцький запевнив, що в Україні зараз досить вакцин для імунізації.

«Ми в Україні не говоримо про обов'язкову вакцинацію, ніхто не має права змушувати людину робити цю процедуру. Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники», - зазначив він.

Нардеп додав, що «тепер кожен вирішує сам - дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу».

Leopolis.news