logo
18/09
17/09
16/09
15/09
2 ...

Іван Собко: У 63-х громадах Львівщини виконали планові показники дохідної частини

03-08-2021 18:10250

Іван Собко: У 63-х громадах Львівщини виконали планові показники дохідної частини
Фото: пресслужба ЛОДА

Кількість громад Львівщини, які забезпечують виконання плану надходжень податків до загального фонду бюджету області, продовжує збільшуватись. Таку позитивну тенденцію на Львівщині спостерігають цьогоріч щомісяця.

Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, інформує пресслужба ЛОДА.

«Так, із 73 громад план семи місяців виконали у 63-х. Якщо взяти до уваги підсумки півріччя, то планові завдання по бюджету виконали 62 громади. Зауважу, що у Великомостівській та Бібрській громадах виконали план лише завдяки нерівномірному помісячному розпису, адже рівень виконання річних планових завдань є недостатнім.

Не забезпечили виконання плану надходжень податків в 10 громадах - Рудківській, Белзькій, Добросинсько-Магерівській, Добротвірській, Козівській, Львівській, Моршинській, Перемишлянській, Самбірській і Яворівській, при чому у частини з них така тенденція спостерігається і за підсумками першого півріччя 2021 року. Тож наголошуємо керівникам громад на необхідності активізувати роботу щодо забезпечення додаткових надходжень до бюджетів», - додав Іван Собко.

Нагадаємо, план надходження податків до загального фонду бюджету області за сім місяців цього року перевиконали на 159 млн грн або 1,4 % (надійшло 11,3 млрд грн). Порівняно з відповідним періодом торік надходження зросли на 2 млрд грн або на 21,9 %. Детальніше – за посиланням. 

Leopolis.news