logo
09/08
04/08
29/07
27/07
21/07
18/07
06/07
01/07
29/06
24/06
23/06
14/06
13/06
10/06
2 ...

Юрій Доскіч: Наші медики заслуговують похвали та допомоги

18-08-2021 21:543513

Юрій Доскіч: Наші медики заслуговують похвали та допомоги

Сьогодні пологове відділення Турківської центральної районної лікарні одержало ліжко-трансформер. Про цю інноваційну конструкцію тутешні медики давно мріяли, бо мали неабияку потребу.

Такий подарунок головній установі охорони здоров’я гірського краю Самбірського району зробив Благодійний  Фонд сім’ї Доскіч.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.  

Нагадаємо, що регулярні поїздки та зустрічі з виборцями Самбірського району, які практикують депутат Львівської обласної ради Юрій Доскіч і його команда, дозволяють обранцеві добре знати проблеми та потреби жителів округу.

Під час недавньої поїздки, зокрема, вони відвідали Турківську центральну міську лікарню. Приємно, сказав обласний депутат, що колектив медичного закладу відповідально ставиться до своєї важкої, але на сьогодні вкрай потрібної роботи. У палатах порядок, охоронці здоров’֦я ввічливі, а пацієнти вдячні за піклування. Але їм багато чого бракує, зокрема, нового обладнання для покращення надання акушерсько-гінекологічних послуг.

Тоді обранець запевнив, що Благодійний фонд сім’ї Доскіч закупить нове устаткування – ліжко-трансформер. Слова не розійшлися з ділом.

«Наші лікарі та їхні помічники, – зазначив Юрій Доскіч, – за свою працю заслуговують неабиякої похвали. Вони рятують найцінніше – чиєсь життя. Однак самі гостро потребують допомоги в оснащенні сучасним обладнанням. Благодійний Фонд і надалі намагатиметься робити максимально все від нас можливе, щоб разом покращити нашу медицину, особливо на низинному рівні. Спільно зуміємо забезпечити у лікарнях мешканцям Бойківщини сучасні і комфортні умови, а відтак – швидше одужання». 

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news