logo
18/09
17/09
16/09
15/09
2 ...

Погана динаміка госпіталізацій: Львівщина вже не відповідає вимогам «зеленої» зони

10-09-2021 16:40110

Погана динаміка госпіталізацій: Львівщина вже не відповідає вимогам  «зеленої» зони
Фото: Умовне, автор: Роман Балук

Епідситуація на Львівщині погіршується, адже вже протягом тижня «ковідні» показники в області перевищують норми «зеленої» зони, визначені постановою Кабміну № 1236 від 09.12.2020 р. Тож поки перед Львівщиною не постала перспектива запровадження локдауну, медики наполегливо рекомендують вакцинуватися. 

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«На Львівщині відсоток підтверджених позитивних випадків з проведених ПЛР-тестів протягом останнього тижня вже перевищив показник 5 %, який допускається у «зеленій» зоні. За іншим показником, кількістю госпіталізацій на 100 тис. населення, ми перевищили 70%, в той час, як для «зеленої» зони цей показник становить не більше 50 %. Це свідчить про те, що кількість підтверджених випадків щодня зростає», - зазначив Орест Чемерис.

«Госпіталізують, як правило, хворих у стані середньої важкості, з ускладненою ковідною пневмонією. Зараз такі пацієнти поступають щодня. Враховуючи збільшення кількості хворих, ковідних пацієнтів знову приймають Стебницька, Стрийська, Кам’янка-Бузька та Новояворівська лікарні, які тривалий час не залучалися для госпіталізацій хворих на ковід», - розповів Орест Чемерис.

Він також додав, що протягом останнього тижня щодоби вакцинуються близько 7 тис. осіб. Загальна кількість вакцинованих в області осіб складає 633 212.

«З початком осіннього періоду та зростанням мобільності населення спостерігаємо погіршення епідситуації, тому закликаю усіх дотримуватися карантинних обмежень та вакцинуватися, поки перед нами не постала перспектива запровадження локдауну», - зазначив Орест Чемерис.

Leopolis.news