logo
17/09
16/09
15/09
14/09
13/09
12/09
2 ...

У Самборі запрацював кінотеатр мережі «Злата»

12-09-2021 13:55218

У Самборі запрацював кінотеатр мережі «Злата»

Сьогодні в Самборі у рамках святкування Дня міста та відзначення 780-річчя з часу першої писемної згадки про нього в новому торговому комплексі «Антлант» відкрито два глядацькі зали мережі кінотеатрів «Злата».

 

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

З різних причин древній Самбір залишився без кінотеатру. Цю проблему компенсує мережа «Злата» з центром у Трускавці. Вона використовує сучасні технології, обладнання та зручні крісла. У глядацьких залах встановлено надсучасний проектор BARKO (Бельгія), екран зі срібним покриттям (SILVER SPEKTRО 3.3) з коофіцієнтом відображення світла 3.3 (Корея), 3D система (Японія), яка працює у поєднанні з екраном та проектором, що дозволить будь-кому поринути у світ 3D реальності. Тут буде також звукова система: JBLcinema professional.

«Нове устаткування забезпечить глядачам ефекти присутності DOLBY DIGITAL Surround EX, а в підсумку побачити вартісне кіно», – зазначив директор Володимир Ільчук.

Нагадаємо, що мережа «Злата»  діє в Трускавці, Дрогобичі, Новояворівську, Тернополі, Стрию, а тепер у древньому Самборі. Це сфера  популяризації кращих досягнень в галузі вітчизняного та світового кіно, а також для організації зустрічей з режисерами, митцями та акторами.

Відтак щорічно у місті-курорті Трускавці проводиться міжнародний кінофестиваль фільмів "Корона Карпат". Останній нещодавно тут завершився. 

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news