logo
18/09
17/09
16/09
15/09
14/09
13/09
2 ...

Зеленський пояснив, чому Україну не можна порівнювати з Афганістаном

13-09-2021 15:2780

Зеленський пояснив, чому Україну не можна порівнювати з Афганістаном

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україну не можна порівнювати з Афганістаном, адже наша країна вже понад сім років протистоїть одній з наймогутніших армій світу, і український народ спочатку стримував агресію лише власними зусиллями. 

 

Про це він сказав у інтерв’ю телеканалу CNN, повідомляє Офіс президента. 

«У 2014 році, нехай пробачать нам партнери зі США та ЄС, спочатку ми опинилися там, де опинилися. Відбулася ескалація, Росією були окуповані наші території. З нами поруч нікого не було. Не було ніякої військової техніки, крім того, що було в нас. Інших військ не було, лише громадяни України», – сказав Зеленський. 

Він наголосив, що на початку російської агресії українці об’єднувалися у добровольчі батальйони та створювали волонтерські ініціативи, щоб захистити власну країну. 

«Навіть за вісім років Росія не змогла захопити Україну. Це не армія «Талібану». Це – одна з наймогутніших армій світу. Ми відстоювали свою державність. Ось чому, я думаю, ми максимально незалежні від будь-якої країни», – зазначив Президент. 

Глава держави зауважив, що Україна, на відміну від Афганістану, не має сильної залежності від США. 

«Я вважаю, що за чотири, п’ять чи сім днів неможливо таку велику державу – за територією, за чисельністю населення – просто окупувати», – сказав Володимир Зеленський. 

Leopolis.news