logo
17/09
16/09
15/09
14/09
13/09
12/09
2 ...

Дві години комедійного божевілля з філософським післясмаком: львів’ян запрошують на виставу «Пригоди італійців у Італії»

13-09-2021 20:24110

Дві години комедійного божевілля з філософським післясмаком: львів’ян запрошують на виставу «Пригоди італійців у Італії»

18 вересня о 19:00 в Палаці культури залізничників «РОКС» відбудеться вистава «Пригоди італійців у Італії».

Вистава триватиме дві години, а на сцені гратимуть неперевершені Руслана Писанка, Олексій Вертинський, Лесь Задніпровський, повідомили організатори Lutsyshyn Promo та Promotions.

Сюжет захоплює із перших хвилин: перед головним героєм виникає складне завдання. Родич мільйонер, який оплачував його навчання в престижному університеті не підозрює, що студента виключено, а виділені кошти молодий гуляка лишає в рестораціях Неаполя. А приїзд дядечка поглянути на, нібито, відкриту клініку та успішну працю небожа психіатром мав би завершитись катастрофою.

Квитки можна придбати за посиланням https://concert.ua/uk/event/vistava-prigodi-italiiciv-v-italiyi

«Гумор, тонка філософія та винахідливість стали основою цієї вистави. В сцені, де здорові люди грають безумців, відображається показна «нормальність» будь-якого суспільства. Кумедні ситуації, нетривіальні діалоги та захоплюючі сцени у виконанні зірок українського театру дарують не тільки сміх та радість. Поціновувачі інтелектуального гумору будуть приємно здивовані глибоким філософським підтекстом п’єси», - запрошують організатори Lutsyshyn Promo та Promotions.

Leopolis.news