logo
17/09
16/09
15/09
14/09
13/09
12/09
10/09
2 ...

Україна позичила $200 млн на вдосконалення вищої освіти

14-09-2021 11:2980

Україна позичила $200 млн на вдосконалення вищої освіти
Фото: пресслужба Міносвіти

Україна та Світовий банк підписали угоду про позику щодо фінансування інвестиційного проекту «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів» у розмірі 200 млн доларів США.

 

Відповідну угоду підписали міністр освіти і науки Сергій Шкарлет і директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Аруп Банерджі, інформує пресслужба Міносвіти.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, підписання документа є знаковою подією, що засвідчує повернення Світового банку до комплексної підтримки реформування освіти України після більш як 10-річної перерви.

«Для мене честь підписувати від імені України щодо фінансування інвестиційного проєкту “Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів”. Якість вищої освіти і розвиток наукового та інноваційного потенціалу університетів мають інтегрувати в себе найкращі міжнародні практики. Впевнений, що саме цей п'ятирічний проєкт – один із кроків до продовження якісних перетворень в освітній сфері», – Шкарлет. 

За інформацією Міністерства освіти, основними напрямами спрямування фінансових ресурсів у межах проєкту є підтримка об'єднаних університетів, інвестиційна підтримка закладів вищої освіти, які демонструють достатній потенціал для розвитку та ефективність управлінських процесів, а також розбудова цифрової інфраструктури та цифрових рішень для закладів вищої освіти. 

Leopolis.news