logo
11/08
2 ...

Керівництво Мукачівського прикордонного загону чинить сексуальне насильство щодо підлеглих – ЗМІ

14-09-2021 11:341305

Керівництво Мукачівського прикордонного загону чинить сексуальне насильство щодо підлеглих – ЗМІ

Керівник Мукачівського прикордонного загону, що входить у структуру Західного регіонального управління Держпрокоронслужби, Ігор Римарчук домагався до прикордонниці, обіцяючи посаду на митному пості «Лужанка».

Його переписку та записи дзвінків опублікували громадські активісти, пише видання «Вежа».

З переписки зрозуміло, що Ігор Римарчук, керівник Мукачівського прикордонного загону, що був призначений на посаду у січні 2021 року, близько першої ночі пропонував зустріч у себе вдома прикордонниці. У переписці він обіцяв на зустрічі вирішити питання її поновлення на роботу на митному пості «Лужанка». При цьому він просив приїхати без чоловіка, котрому начебто не потрібно про це знати.

Натомість в розмові із чоловіком жертви домагань Ігор Римарчук почав стверджувати, що у нього не було інтимних стосунків з його дружиною, а також заперечував сам факт нічних дзвінків та переписки з пропозицією зустрітись.

Водночас Римарчук визнав, що знає її та його попросили вирішити питання з її службою на митному пості «Лужанка», з котрого прикордонницю начебто звільнили через хабарництво.

«Керівник мукачівсього загону Римарчук домагався до прикордонниці, а Румянцев спостерігав. Припускав, що Римарчук з Румянцевим голодні не лише на гроші, а то виявляється і на любофффф. Аудіо записи котрі залишили співчуваючи бардаку серед прикордонників невідомі громадяни я люб’язно надам на звернення Внутрішньої безпеки західного регіонального управління», – зазначив громадський активіст Іван Спринський.

Обережно! Ненормативна лексика 18+

Невдовзі активісти планують опублікувати факти інших випадків домагань до працівниць Державної прикордонної служби України.