logo
24/09
23/09
22/09
21/09
2 ...

Кафедра українознавства ЛНМУ впроваджує новий підхід до викладання історичних дисциплін у медичній освіті

14-09-2021 19:46177

Кафедра українознавства ЛНМУ впроваджує новий підхід до викладання історичних дисциплін у медичній освіті
Фото: відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького

На сьогодні в України триває процес реформування освітньої системи,  спрямований на приведення вітчизняних критеріїв та стандартів освіти у відповідність до європейських вимог. На сучасному етапі розвитку освіти актуальним є впровадження в навчанні компетентнісного підходу. Це має відбуватися і на рівні змісту освіти, і на рівні організації навчального процесу.

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Доцентка кафедри українознавства Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Віра Мельник розробила авторський курс для студентів 2 курсу спеціальності «Медицина» під назвою «Історичні дисципліни в медичній освіті: геральдика, генеалогія, бібліографія, джерелознавство, емблематика, сфрагістика, фалеристика, філігранологія». У межах дисципліни студенти за вибором відвідують музеї, презентації, знайомляться з цікавими особистостями тощо. 

Для засвоєння студентами ключових компетентностей 13 вересня майбутні лікарі 33 групи медичного факультету відвідали Музей історії медицини Галичини імені Мар’яна Панчишина, ознайомилися з історією Українського лікарського товариства, рідної Alma Mater, постаттю Марʼяна Панчишина та його ролі у становленні медицини в Галичині. 

Leopolis.news