logo
25/09
2 ...

На Львівщині повністю вакциновані від COVID-19 майже 15% населення

14-09-2021 18:50125

На Львівщині повністю вакциновані  від COVID-19 майже 15% населення
Фото: ЛОДА

В області повністю вакциновані, тобто двома дозами, лише 14,9 % населення.Якщо розглядати, кількість хворих на ковід з числа вакцинованих, то це приблизно одна особа до десяти, і це тільки ті люди захворіли, котрі були  щеплені лише однією дозою. 

Про це розповів Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції на Львівщині, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Вакцинальна кампанія в області триває, в середньому за добу вакцинуємо 7200 осіб. Проте, темпи необхідно пришвидшувати. В області повністю вакциновані, тобто двома дозами, лише 14,9 % населення. Першою дозою – трохи більше 18%. Тобто, захищеною є одна з п’яти осіб. При тому, що область  має всі можливості досягти колективного імунітету: забезпечена повністю вакцинами, є достатня кількість медичного персоналу задля виконання плану з вакцинації, функціонують 181 пункт щеплень та 102 мобільні бригади. Загалом облаштували 28 центрів вакцинації. Окрім того, цього тижня очікуємо поставку близько 23-х тисяч доз «Pfizer». При таких можливостях ми готові вакцинувати близько 16 тисяч осіб щодоби», - повідомив Олег Когут.

Він також розповів, що ковідних хворих в області готові приймати 14 лікарень, у 9-ти з них вже перебувають пацієнти з ковідом.

«Щодо коронавірусу штаму «Дельта»,  в області їх залишається 23 випадки. Не можемо сказати, що у всіх цих осіб була складна клінічна картина. Єдине - хворі належали до молодої вікової категорії та не всі навіть були госпіталізовані, двоє проходили амбулаторне лікування. Тут важливо, щоб контактні особи обов’язково проходили ПЛР-тестування, оскільки у них теж можливий безсимптомний перебіг, що загрожує поширенню інфекції серед більшої кількості людей», - додав Олег Когут.

Leopolis.news