Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький візьме участь у дебатах «Регіональні інтеграційні проєкти: між деклараціями та результатами»

https://leopolis.news/post/49579/posol-polshchi-v-ukrani-bartosh-cihockyy-vizme-uchast-u-debatah-regionalni-integraciyni-proekty-mij-deklaraciyamy-ta-rezultatamy

14/09/2021

Про це повідомляє пресслужба Посольства Республіки Польща в Києві.

Посол Бартош Ціхоцький візьме участь у панелі, в якій також візьмуть участь заступник Міністра закордонних справ України пан Василь Боднар, посол Чеської Республіки в Україні пан Радек Матула, посол Словацької Республіки Марек Шафін та заступник посла Угорщини в Україні пані Крістіна Марфі. Форум відкриє Міністр закордонних справ України пан Дмитро Кулеба. Модератором виступить виконавчий директор Міжнародного фонду »Відродження» пан Олександр Сушко.

Дискусія організована на такі теми:

- Від Вишеградської четвірки та Центральноєвропейської ініціативи до Ініціативи трьох морів та Центральноєвропейської п’ятірки: різноманітність чи продовження?

- Регіональне лідерство: чи потрібно, щоб тримати ініціативи в правильнему курсі?

- Україна як частина регіональних ініціатив: між різними статусами.

- Ключові показники ефективності (KPI): як виміряти ефективність?

Форум організований »Міжнародним фондом «Відродження»« у співпраці з Радою зовнішньої політики «Українська призма» та Проектом спільноти EU4US, що фінансується ЄС.  Детальніше про форум можна прочитати на веб -сайті http://ucef.info/   

Leopolis.news