logo
17/09
16/09
15/09
14/09
13/09
12/09
2 ...

У Самборі пройшла творча зустріч з поетом Анатолієм Кичинським

15-09-2021 09:1897

У Самборі пройшла творча зустріч з поетом Анатолієм Кичинським

Творча зустріч з відомим українським поетом та художником Анатолієм Кичинським відбулася у бібліотечній залі Самбірського коледжу культури і мистецтв. Живе спілкування з читачами та шанувальниками літератури організувала  знана місцева поетеса, членкиня НСПУ Любов Проць за підтримки першого заступника голови РДА Віктора Турика.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.  

Окрім нової книги «Сотворіння цвіту», презентація якої відбулася у бібліотеці, на оглядини Анатолій Кичинський виставив серію картин. Під час зустрічі автор прочитав багато поетичних творів, а також  зачарував присутніх виконанням пісень на власні вірші, які покладені на музику. 

За словами Любові Проць, Анатолій Кичинський – сучасний поет, творча манера якого містить у собі не лише народно-поетичні традиції, культурні ознаки, спадкоємність, але й традиції класиків української поетичної культури. Йому належать переклади творів грузинських, угорських, єврейських, білоруських та російських авторів. Майстерно володіє пензлем. Його картини-пейзажі, натюрморти є у приватних зібраннях в Україні і за кордоном.

Нагадаємо, що Анатолій Кичинський народився у 1950 році в с. Преображенці Чаплинського району на Херсонщині. Закінчив Херсонський педагогічний інститут та Вищі літературні курси при Літературному інституті ім. О.М. Горького в Москві. У сімнадцятирічному віці почав друкувати вірші у районних та обласних газетах. Перша поетична книжка »Вулиця закоханих дерев» побачила світ у 1976 році й відзначена обласною премією. Він – член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, лауреат літературних премій ім. Павла Усенка, Бориса Нечерди та Національної премії України ім. Т.Г Шевченка, фестивалю «Слав’янські обійми», володар Міжнародної літературної премії «Летюче срібне перо» (Болгарія). Нагороджений медаллю «Незалежність України» та Міжнародною Академією Рейтингових технологій «Золота фортуна».

Приїзд до Самбора визначного майстра поетичного слова та пензля – знакова подія в літературному житті міста та навчального закладу.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news