logo
18/09
17/09
16/09
15/09
2 ...

Кредобанк зберігає лідерство в рейтингах експертних та медіаспільнот України

15-09-2021 17:0075

Кредобанк зберігає лідерство в рейтингах експертних та медіаспільнот України

За підсумками ІІ кварталу 2021 року Кредобанк увійшов до ТОП-5 рейтингу надійності банківських депозитів від рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" та щоквартального рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін», а також  отримав лідерські позиції в номінаціях «іпотечне кредитування» й «ставки та комісії» рейтингу комфортності банків від журналу  Forbes.

 

У щоквартальному рейтингу стійкості від фінансового порталу «Мінфін» Кредобанк увійшов до п’ятірки лідерів, які показали високий рівень стійкості до стресів і лояльність вкладників з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень. Окрім того, Кредобанк є лідером рейтингу в номінації «ставки та комісії» та займає провідне місце в  іпотечному кредитуванні в рейтинговому дослідженні видання Forbes. За підсумками тридцять четвертого  "Рейтингу надійності банківських депозитів", яке проводило агентство «Стандарт рейтинг» серед 56 українських банків у другому кварталі 2021 року Кредобанк також залишається у першій п’ятірці українських банків щодо привабливості банківських депозитів.

«Кредобанк тримає міцні позиції в рейтингах експертних та медійних спільнот України завдяки результатам реалізації оновленої стратегії розвитку Кредобанку, в основі якої - довготривалі стосунки з клієнтами, а також цифризація та автоматизація усіх фінансових процесів.»– говорить Голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

У 2021 році Кредобанк було визнано переможцем рейтингу «Банки 2021 року» від агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Роздрібний банк» серед великих банків іноземних банківських груп. Продукти Кредобанку посіли перше місце у  номінаціях «Депозити», «Автокредити» та «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» рейтингу «Найкращі банківські продукти» від агентства «Простобанк Консалтинг». Окрім того, Кредобанк увійшов до трійки лідерів з іпотечного кредитування та автокредитування за результатами щорічного дослідження «50 провідних банків України»  від інформаційного агентства «Фінансовий клуб» й посів лідерські позиції в рейтингу надійності великих роздрібних українських банків за версією ділового видання «Фокус», а також увійшов до ТОП-5 ренкінгу фінансової надійності банків України від Youcontrol.