logo
18/09
2 ...

Мешканці будинку на вул. Хоткевича, 12 обурені, що довкола гімназії стелять бруківку, а їх звернення влада ігнорує

15-09-2021 17:22104

Мешканці будинку на вул. Хоткевича, 12 обурені, що довкола гімназії стелять бруківку, а їх звернення влада ігнорує

У Львові сьогодні, 15 вересня,  стелять бруківку довкола гімназії Шептицьких.

Мешканці сусіднього будинку (Хоткевича, 12) обурені: вони роками скеровують листи до міської ради, мера Андрія Садового і до Сихівської районної адміністрації з проханням забрукувати смертоносний тротуар, що веде до їхніх двох під’їздів. Однак влада їх системно ігнорує, пише видання westnews.

«Найбільше нас обурило те, що бруківку довкола гімназії стелять за гроші міста. Про це нам повідомили самі робітники фірми-підрядника. То що виходить? Ми роками просимо облаштувати розбитий тротуар, то на це коштів нема, а от для закладу, який бере з батьків чималі гроші за навчання, - ласкаво просимо. І як тут не подумати про корупцію та кумівство…   

Я вже не кажу, що ту гімназію відкрили у будівлі колишнього дитячого садочка, який вже давно пора повернути містові», - повідомила у коментарі редакції Світлана, мешканка Хоткевича, 12.

За її словами,  у будинку на Хоткевича, 12 живе багато літніх людей. Вони потерпають найбільше. «Вже не один побував у трампункті через той ганебний тротуар. Але влада Львова просто оглохла і осліпла до людської біди. Якось до нас перед виборами приїздив депутат Роман Федишин. То після того візиту хляпнули трохи асфальту, косо-криво постелили попід будинком старі плити і все, тіштеся люди.      

«Від імені всіх мешканців Хоткевича, 12 ще раз прошу міську раді і особисто пана Садового. Поки вся техніка тут, постеліть нам бруківку доки хтось не вбився на тому тротуарі», - наголосила пані Світлана.

Leopolis.news