logo
10/08
08/08
06/08
05/08
04/08
03/08
02/08
2 ...

Львівський органний зал запрошує на онлайн-проєкт «Органна молодь»

17-09-2021 10:253308

Львівський органний зал запрошує на онлайн-проєкт «Органна молодь»
Фото: Львівський органний зал

З 19 вересня по 2 жовтня Львівський органний зал реалізовує новий онлайн-проєкт із релізами виступів активних учасників органної Резиденції, що успішно відбулася у Львові наприкінці липня.

Учасники проєкту «Органна молодь» – це музиканти із різних куточків України, а також відомий польський органіст, коуч Львівської органної резиденції, Міхал Шостак (Польща). Щодня, о 18:15 на youtube-каналі Ukrainian Live Classic глядачі матимуть змогу насолоджуватись яскравими зразками органної музики від молодих та амбітних виконавців.

Детальний розклад релізів:

● 19/09 – Микола Галай. «Pseudo-Celtic dance» С. Каденка;

● 21/09 – Марії Хилко. Токата b-moll Е. Жигу;

● 22/09 – Дарія Максимова. «Andante» Ф. Мендельсона;

● 23/09 – Олена Когут. «Vision» Й. Рейнбергера;

● 24/09 – Марк Новакович. Прелюдія у класичному стилі Г. Янга;

● 25/09 – Юлія Юрчак. Андантіно №2 Е. Лемара;

● 26/09 – Наталія Семенова. «Toccata decima» Дж. Фрескобальді;

● 27/09 – Ігор Кузнєцов. «Hommage A Frescobaldi» Ж. Лангле;

● 28/09 – Станіслав Яковлєв. Токата і фуга ре мінор Й.С. Баха;

● 29/09 – Ольга Шпинда. Органний концерт №5 op.4 Г.Ф. Генделя;

● 30/09 – Світлана позднишева. Органний концерт №6 op.4 Г.Ф. Генделя;

● 1/10 – Наталія Лендєл. Сюїта для органа і струнних G-dur P.58

І.Прелюдія О. Респігі;

● 2/10 – Міхал Шостак (один з коучів Резиденції). Органний концерт A-dur.

I. Largo e staccato Г.Ф. Генделя.

Проєкт «Органна молодь» як і Львівська органна резиденція створений для популяризації органного мистецтва в Україні та має на меті забезпечити підтримку і промоцію виконавців на органі, відкрити нові талановиті імена та налагодити творчі зв’язки.

«Якщо органну музику зробити доступнішою, вона стане популярною" – зазначає один із учасників резиденції Ігор Рудий. Музикант додає, що потрібно займатись не лише виконавством, але й навчати дітей гри на органі. Тому до проєкту Ігор залучив також своїх учнів. Окрім виконавських майстер класів учасники резиденції мали нагоду послухати лекції з менеджменту та самопрезентації від культурного менеджера таспівдиректора Львівського органного залу Тараса Демка. Музиканти познайомились із засадами створення СV та резюме, дізнались як просувати себе як митців у соціальних мережах, а також отримали професійну фотосесію.

Невід’ємною складовою проєкта стали численні творчі зустрічі з відомими органістами, змістовні лекції про юридичні аспекти в житті музиканта, будову органа та особливості догляду за цим інструментом, історію органобудування в на Галичині та ін.

Органна молодь України запрошує провести час у компанії чарівної музики. З 19 вересня по 2 жовтня, на youtube-каналі Ukrainian Live Classic.

Leopolis.news