Переговори з питань Донбасу: у Кремлі заявили, що РФ не проти участі США

https://leopolis.news/post/49787/peregovory-z-pytan-donbasu-u-kremli-zayavyly-shcho-rf-ne-proty-uchasti-ssha

17/09/2021

Таку заяву зробив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков 17 вересня. Про це повідомляє Главком з посиланням на росЗМІ. 

Речник кремля зазначив, що США можуть посприяти виконанню мінських домовленостей, оскільки Вашингтон нібито впливає на рішення українського керівництва. При цьому, на думку російського керівництва, «досі такого впливу здійснено не було».

«Наскільки ми розуміємо, США мають вплив, істотний вплив на те, що відбувається в Києві. І США мають істотний вплив на прийняті рішення. Я маю на увазі рішення українського керівництва. З цієї точки зору, звичайно, ми розуміємо, що американці могли б мати такий вплив. Разом з тим ми констатуємо, що досі такого впливу здійснено не було», – зазначив прессекретар Путіна.

Пєсков додав, що у Кремлі згодні з висловлюванням канцлера Німеччини Ангели Меркель про те, що прогрес із мінськими домовленостями з питань Донбасу є нікчемним. «Для цього можна вплинути на Київ з тим, щоб спонукати Київ виконувати мінський комплекс заходів», – вважає Пєсков. 

Leopolis.news