logo
21/10
20/10
19/10
2 ...

Понад 90% госпіталізованих з COVID-19 пацієнтів у Львівській інфекційній лікарні є кисневозалежними, - лікарка-інфекціоністка

17-09-2021 20:16475

Понад 90% госпіталізованих з COVID-19 пацієнтів у Львівській інфекційній лікарні є кисневозалежними, - лікарка-інфекціоністка
Фото: ЛОДА

Близько 150 хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні у Львівській обласній інфекційній лікарні (ЛОІКЛ), 90-93% з них кисневозалежні, усі пацієнти – не вакциновані, а звернень за медичною допомогою побільшало. 

Про це на брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповіла лікарка-інфекціоністка ЛОІКЛ Людмила Гринів, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Тривалість перебування хворих на ковід у стаціонарі в середньому становить два тижні. Більшість пацієнтів – у важкому стані та з пневмоніями. Всі вони не вакциновані. Клініка захворювання загалом є типовою, як і раніше (висока гарячка, прояви кашлю, ознаки дихальної недостатності), проте додалися до симптомів розлади кишково-шлункового тракту (нудота, блювання)», - зазначила Людмила Гринів.

Вона також додала, що тривалість лікуванні в стаціонарі залежить від терміну звернення за медичною допомогою.

«За останні два тижні-місяць кількість поступлень за день значно збільшилася», - повідомила лікарка.

Загалом у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні передбачено 200 ліжкомісць для хворих на ковід.

Також нагадаємо, кількість ліжок для хворих на ковід в області складає 3285, з них зайняті станом на сьогодні 32% (1049 осіб). Стаціонари для лікування хворих на коронавірус відкриті у 14 закладах охорони здоров’я: госпіталізують пацієнтів у 9 лікарень, 5 – почнуть прийом в разі ускладнення епідситуації.

Leopolis.news