logo
17/10
16/10
15/10
14/10
13/10
2 ...

Десятки людей з оточення Путіна захворіли на COVID-19, він – самоізолювався

17-09-2021 18:24467

Десятки людей з оточення Путіна захворіли на COVID-19, він – самоізолювався

В оточенні президента Росії Володимира Путіна коронавірусну хворобу діагностували у співробітників служб протоколу, безпеки і пресслужби.

 

Про це Путін сказав під час відеоконференції, пишуть російські ЗМІ.

«У мене деякі колеги з протоколу, служби безпеки, з пресслужби вчасно не зробили щеплення, не стежили за цими титрами, які повинні захищати, і ось результат – доводиться якийсь час працювати в умовах вимушеної ізоляції», – сказав глава Кремля. 

«Змушений був в останню мить скасувати свій візит до Душанбе, мені дуже шкода. Але це пов'язано з тим, що в найближчому оточенні, як ви знаєте, виявлено випадки захворювання коронавірусом, це не один, не два, - кілька десятків людей. І тепер доводиться протягом кількох днів дотримуватися режиму самоізоляції», – додав він.

За словами Путіна, ті, хто захворів, проте був вакцинований, коронавірус переносять легше. 

Його речник Дмитро Пєсков зазначив, що здебільшого захворіли «ті, хто бере участь у забезпеченні роботи й життєдіяльності глави держави, його безпеки», додавши, що таких людей чимало.

«Хтось був інфікований, і оскільки відбувається спілкування всередині групи забезпечення, сталося зараження значної кількості людей», ㅡ каже Пєсков. 

Leopolis.news