logo
28/05
27/05
2 ...

У приміських та міжміських маршрутках Львівщини можуть запровадити е-оплату за проїзд

19-09-2021 13:15967

У приміських та міжміських маршрутках Львівщини можуть запровадити е-оплату за проїзд
Фото: ЛОДА

У четвер, 16 вересня, в межах ХХ ювілейного міжнародного економічного форуму відбулось крос-секторальне обговорення на тему: «Запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівської області».

Про це повідомляє Управління транспорту та звязку Львівської ОДА.

Участь в обговоренні з керівниками автотранспортних підприємств «КОНЦЕРН ЕКОПАСТРАНС», ТзОВ «Львівське АТП-14631», ПП «Тур-Авто», ТзОВ «Автосвіт», МКП «Транс-Екіпаж» та потенційними інвесторами: ТОВ « СМАРТ-ТИКЕТ ТЕХНОЛОДЖИ», JetBeep.inc, EasyPay, «УКРАЇНСЬКІ ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ», взяв заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко.

Юрій Бучко наголосив усім присутнім, що станом на сьогодні у Львівській області справляння плати за проїзд на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що обслуговують перевізники незалежно від форм власності проводиться виключно в готівковій формі. Наявна система оплати та контролю проїзду в пасажирському транспорті є застарілою та має багато недоліків. Використання паперових квитків не надає можливості проконтролювати реальний пасажиропотік на маршрутах громадського транспорту і, відповідно, обіг готівкових коштів. Зважаючи на це, для Львівської ОДА є пріоритетним завданням-запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування з урахуванням всіх пропозицій зацікавлених сторін та спричинення мінімізації можливих незручностей для мешканців області.

Питання які обговорювалися:

переваги від запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у громадському транспорту;

ризики від запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у громадському транспорті;

критерії відбору інвестора для запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у ГТ.

За підсумками обговорення, учасники домовились зустрітись протягом двох тижнів для огляду і обговорення наданих інвесторами перезентацій-пропозицій АСООП у ГТ.

Leopolis.news