Легше одурити людей, ніж переконати їх у тому, що вони одурені | Блог Олега Филика

https://leopolis.news/post/49856/legshe-oduryty-lyudey-nij-perekonaty-h-u-tomu-shcho-vony-odureni--blog-olega-fylyka-

19/09/2021

Так на уламках залишків міста від примусового ОТГ народжується нова еліта. «Модна» еліта. «Дорога» еліта. «Рейтингова» еліта. Рейтинги в мережі допомагають людям переконати себе у власній значимості. Мені гидке слово «елітний», що все частіше звучить у владних колах. Елітні проекти, елітні стартапи, елітні курси — чому вони існують сьогодні? Будь-яка Стрийська школа має бути елітною! Елітною не за батьківські кошти! Але як це може статися, коли оплата праці низової ланки менеджменту 1000 $ у місяць, а Стрийського вчителя – 150 $?! Я не розумію, ХТО НА КОГО працює! І хто, зрештою, ДЛЯ КОГО – ми для НИХ, чи вони для НАС? Правильно називати – це означає правильно розуміти, говорили древні… На жаль, практика показує, що вуха є у того, у кого є мізки, бо якщо немає мізків – є тільки рот. А коли щось пішло не так, завжди знайдеться той, хто про це попереджав…

Найбільше люди ображаються на вас за те, що ви вперто і нахабно не хочете відповідати їхнім особистим очікуванням… Головне - прищепити звичку, а решту зробить час. Звичку дякувати за наміри!!! Подібне народжує собі подібне…. Чиновники розкидаються смислами, як іскрами, курсуючи в свідомості з крайності в крайність, змушуючи іноді навіть ілюзію перетворюватися в реальність… І здається двигун популізму ніколи не заглохне. Легше обдурити людей, ніж переконати їх у тому, що вони обдурені.

Тяжіння до фантазій у стрийського люду панує давно. Аби лиш хлопи не опиралися. Не опираєшся - значить тебе нема. І так водитимуть хороводи, влаштовуватимуть фотосесії, чіплятимуть медалі - одним словом, «гладитимуть», допоки намордник не буде готовий. А далі як у казці: зозуля когута хвалила – а він у відповідь співав. Не важливо з чого почалися, важливо - у що переторилися… Гадаю ця політична осінь це покаже. І аби не закінчувати ясністю вперед ногами скажу просто – я вірю, що насправді все вирішують мізки а відкритий рот і розсунуті ноги ніяких гарантій не дають! Маю Честь.

Leopolis.news