logo
21/10
20/10
19/10
2 ...

Львівська митниця та Держпраці домовились співпрацювати у сфері державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції

21-09-2021 21:48398

Львівська митниця та Держпраці домовились співпрацювати у сфері державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції
Фото: головне управління Держпраці Львівщини

Сьогодні, 21 вересня, начальниця Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова та начальник Львівської митниці Ілля Ніжніков підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння в сфері державного ринкового нагляду та контролю продукції.

Метою договору є встановлення взаємодії між сторонами та координованість дій, забезпечення співпраці та неприпустимості дублювання функцій і сфер відповідальності щодо здійснення нагляду та контролю нехарчової продукції, інформує головне управління Держпраці Львівщини.

Підписання цієї директиви передбачає взаємний обмін інформацією, зокрема сповіщення про випадки виявлення нехарчової продукції, яка при її використанні за призначенням або за обґрунтовано передбачуваних умов і при належному встановленні та технічному обслуговуванні може становити загрозу суспільним інтересам та такої, що не відповідає встановленим вимогам.

Також меморандум передбачає проведення спільних інформаційних заходів та нарад щодо узагальнення практики застосування чинного законодавства у сфері ринкового нагляду та контролю продукції.

Нагадаємо, що сфера відповідальності органів Держпраці в частині державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції  затверджена Постановою Кабінетом міністрів України від 1 червня 2011 р. № 573.

Leopolis.news