logo
22/01
21/01
20/01
2 ...

Обстріл авто Шефіра кваліфікували як «замах на вбивство»

22-09-2021 12:161607

Обстріл авто Шефіра кваліфікували як «замах на вбивство»

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова розповіла деталі сьогоднішнього нападу на авто першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра.

 

«Я підтверджую факт - дійсно невстановлені особи розстріляли авто Сергія Шефіра. Наміри в них, судячи з усього, були серйозні - автоматна черга прошила автомобіль. Сьогодні кинуто виклик правоохоронній системі - зранку на Київщині по дорозі між с. Лісники та с. Ходосівка обстріляли автомобіль першого помічника Президента України. Невстановлені особи, за попередніми даними, із автоматичної зброї калібру 7,62 здійснили близько 10 пострілів. В результаті поранений водій, якого наразі госпіталізовано», – написала вона у Фейсбук

За словами Венедіктової, розпочато провадження з попередньою кваліфікацією замах на вбивство двох і більше осіб (ст. 115 ККУ).  

«Прошу не спекулювати на цій темі та не займатися вигадками. Правоохоронці роблять все можливе з метою встановлення осіб зловмисників та їх затримання, звісно», – додала генпрокурор.

Як повідомляли, сьогодні біля Києва стріляли у автомобіль першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра, поранений водій машини.

Leopolis.news