logo
21/10
20/10
18/10
15/10
14/10
13/10
11/10
10/10
2 ...

Збірку доцентки Франкового вишу Галини Крук визнали однією з кращих на конкурсі Best Book Award

23-09-2021 13:58514

Збірку доцентки Франкового вишу Галини Крук визнали однією з кращих на конкурсі Best Book Award

Доцентка кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана Франка, письменниця Галина Крук здобула перемогу в номінації «Сучасна українська література» у конкурсі Best Book Award.

 

Про це інформує пресцентр університету. 

Конкурс Best Book Award — щорічна головна премія Львівського міжнародного BookForum, якою з 1995 року відзначають найкращі українські книжки. Цього року за перемогу у низці номінацій змагалось понад 450 книг від 100 видавництв. Збірку оповідань Галини Крук «Хто завгодно, тільки не я» відзначили за гармонію витонченого стилю, почуттєвості образів та авторське осмислення дійсності і визнали найкращою у категорії «Сучасна українська література».

«Приємно, коли те, що ти робиш, знаходить відгук і поцінування. Я дуже вдячна всім, хто звернув увагу на мою книжку, це надихає на створення чогось нового, дає відчути, що це комусь потрібне і важливе. Але при цьому варто розуміти, що література – не спорт, де можна обійти всіх і показати найкращий результат, встановити рекорд. Цьогоріч вийшло багато цікавих і вартих уваги художніх книжок, для мене честь опинитися в такому доброму товаристві», – поділилась емоціями Галина Крук.

 

Leopolis.news