logo
02/12
2 ...

У Бродах сьогодні не розминулися легковик і вантажівка (ФОТО)

23-09-2021 16:435037

У Бродах сьогодні не розминулися легковик і вантажівка (ФОТО)

Сьогодні у Бродах, на вулиці Богуна, що веде на східний виїзд із міста, легковий автомобіль «Opel Astra» не розминувся із великовантажним автомобілем «MAN». 

 

Внаслідок зіткнення у вантажівки було розтрощено нижню частину правого кута кабіни, а в легковика – пошкоджено обидві дверки та частково задня частина правої сторони. У ДТП ніхто фізично не постраждав.

Як розповів водій вантажівки, він рухався за іншим вантажним автомобілем по вулиці Богуна у бік виїзду із міста. По зустрічній смузі, у бік міста, тяглася низка таких же «дальнобоїв». Як, раптом, із-за останнього виїжджає «Opel», за кермом якого сиділа панянка, і робить лівий поворот. Щоб запобігти прямому удару в легковика, водій вантажівки скерував свій автомобіль ліворуч, на зустрічну смугу. Але запобігти зіткненню не вдалося і він правим кутом кабіни протягнув по правому боку легковика, якого від дотичного удару розвернуло на усі 180 градусів.

Однак справжню причину ДТП встановлюватиме патрульна поліція, представники якої за кілька хвилин прибули на місце пригоди.

Михайло ШИШКА, журналіст, спеціально для Leopolis.news

Фото автора