logo
17/10
16/10
15/10
14/10
13/10
2 ...

На Київщині активно шукають нападників на авто Шефіра, залучили навіть водолазів (ФОТО, ВІДЕО)

23-09-2021 19:27461

На Київщині активно шукають нападників на авто Шефіра, залучили навіть водолазів (ФОТО, ВІДЕО)

У справі замаху на Сергія Шефіра та його водія поліція Київщини разом із Національною  гвардією України та працівниками ДСНС зараз обстежують понад 430 гектарів лісу та відпрацьовують найближчі до місця скоєння злочину населені пункти.

Працівники ДСНС розпочали огляд найближчих водойм, підключилися водолази, інформує відділ комунікації поліції Київської області.

Оперативники карного розшуку та слідчі продовжують збір аналітичної інформації, опитують свідків. Перевіряються можливі шляхи відходу стрілка, відпрацьовуються транспортні засоби, які пересувались у радіусі місця скоєння злочину.

Вилучені з місця події гільзи скеровано для проведення відповідних експертиз. Продовжується  також детальне обстеження експертами автомобіля потерпілого.

Зазначимо, що сьогодні, 23 вересня, Офіс Генерального прокурора розслідування даного кримінального провадження передано до Головного слідчого управління Національної поліції України.

Як повідомляли, 22 вересня біля Києва стріляли у автомобіль першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра, поранений водій машини.

В автомобіль потрапило більше 10 куль.

Розпочато кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією замах на вбивство двох і більше осіб (ст. 115 ККУ). 

Слідство має 3 версії замаху на Шефіра. 

Leopolis.news