18/04
17/04
16/04
2 ...

Збірна України з футболу U-19 стартувала з перемоги у відборі на Чемпіонат Європи

06-10-2021 20:426831

У матчі з Мальтою підопічні Володимира Єзерського пропустили два м'ячі, але забили чотири.

Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

Першим суперником збірної України у кваліфікаційному раунді Євро-2022 (U-19) була команда Мальти, яка на папері вважалася аутсайдером групи 5, де, крім українців і мальтійців, виступають також Фінляндія та Польща.

Утім, поєдинок для синьо-жовтих почався не найкращим чином. Уже на 7-й хвилині рахунок у матчі відкрив Кросс. Та, як показали подальші події першого тайму, це був єдиний удар у бік воріт Твардовського.

Підопічні Володимира Єзерського провели чимало атак і вже на 13-й хвилині відігралися. Волошин заробив пенальті, а Хромей його реалізував. 1:1. Наступні атаки українців також принесли плоди. На 36-й хвилині відзначився Ярмолюк. 2:1.

Початок другого тайму став продовженням першого. Уже на 55-й хвилині знову взяв участь у голі Волошин, який став автором результативної передачі на Шостака. 3:1. Однак на 58-й хвилині розслабленість наших футболістів призвела до того, що вони дозволили супернику вдруге пробити по воротах. 3:2.

Напругу в матчі зняв той-таки Шостак, який на 65-й хвилині забив свій другий м'яч. 4:2. А асистентом знову виступив Волошин. Тут же доводити рахунок до розгромного міг Лосенко, але влучив у каркас воріт.

У кінцівці поєдинку українці так і не дозволили засумніватися у своїй перевазі. Досить сказати, що за весь матч команда Володимира Єзерського завдала по воротах мальтійців 26 ударів, тоді як суперник відповів лише трьома. Упевнена перемога дозволяє з оптимізмом дивитися на наступне протистояння синьо-жовтих — із фінами, яке відбудеться 9 жовтня.

Кваліфікаційний раунд Євро-2022 (U-19)

Група 5

06.10.2021

Україна (U-19) — Мальта (U-19) — 4:2 (2:1)

Голи: Хромей (13, з пенальті), Ярмолюк (36), Шостак (55, 65) — Кросс (7), Борг (58).

Україна (U-19): Твардовський, Малиш (Удод, 79), Козік, Мампассі, Булеза, Очеретько (к) (Хрипчук, 65), Хромей (Лосенко, 46), Шостак, Ярмолюк, Гунічев (Микитишин, 46), Волошин (Непейпієв, 69).

Мальта (U-19): М. Спітері, Леонарді (к), Н. Мікалефф (Гамбін, 63), Кутаджар, Мікаллеф-Дечезаре, Міфсуд (Агіус, 63), Борг (А. Спітері, 89), Замміт, Султана (Кросьо, 79), Ж. Мікаллеф, Кросс (Валлетта, 63).

Попереджений: Леонарді (87).