Мешканців Львівщини запрошують позмагатись у спортивному туризмі сходженням на найвищу вершину області

https://leopolis.news/post/50977/meshkanciv-lvivshchyny-zaproshuyut-pozmagatys-u-sportyvnomu-turyzmi-shodjennyam-na-nayvyshchu-vershynu-oblasti

08/10/2021

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Змагання проводить Львівська обласна федерація спортивного туризму спільно з туристсько-альпіністським клубом «Скеля» за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

«Спортивний туризм є ефективним засобом рекреації та повноцінного відпочинку людей різного віку та професій, тож щороку ці змагання стають все популярнішими. Також перевагою Львівщини є те, що у нас можна проводити змагання від I до III категорії складності впродовж всього року, а зручна міжнародна логістика дає можливість приймати учасників з різних країн», - розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім'як.

Щоб взяти участь у змаганнях, слід попередньо зареєструватись до 19:00 год 14 жовтня року у туристсько-альпіністському центрі «Скеля» та електронною поштою e-mail: michsid44@gmail.com. Також зареєструвати команду можна телефоном 096 608 90 54 (Михайло Сідоров).

Leopolis.news