logo
17/10
2 ...

Громадські організації Львівщини кличуть на навчання зі сторітелінгу

13-10-2021 20:10309

Громадські організації Львівщини кличуть на навчання зі сторітелінгу
Фото: ЛОДА

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації запрошує представників організацій громадянського суспільства взяти участь в одноденному інтенсивні «Сторітелінг: відкрий для себе мистецтво розповіді». Його проведуть 3 листопада.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Як пояснюють організатори  заходу, сторітелінг - це мистецтво захоплюючої розповіді, що використовується з метою впливу на емоційну, мотиваційну, когнітивну сфери слухача та є хорошим способом мотивації. Правильною побудовою розповіді можна зачепити не лише розум і логіку, а й емоції. Викликавши у слухача потрібні переживання, можна наштовхнути його на певні висновки. Такі властивості методики високо оцінили не тільки керівники компаній, а й маркетологи, журналісти, редактори і педагоги.

«Нам важливо аби кожен учасник тренінгу зміг опанувати сторітелінг, як один із засобів та інструментів комунікації, який дуже часто допомагає у роботі та суспільному житті, дає змогу підвищити престижність та рівень організації, в якій людина працює» - зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації Дмитро Посипанко.

Як зазначають організатори, під час тренінгу учасники зможуть навчитись як:

- подавати інформацію логічно та структуровано;
- додавати цікаві деталі до своєї розповіді;
- через історію встановлювати зв’язок зі слухачами;
- правильно розповідати історії про себе;
- робити презентації на основі історій;
- продавати ідеї через історії.

Спікером навчання стане тренерка з комунікації і публічних виступів, засновниця Школи ораторської майстерності «Logos» Оля Меренюк.

Початок тренінгу: о 15:00 год.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням  до 31 жовтня.

Leopolis.news