logo
17/10
2 ...

Львів співпрацюватиме з програмою Конгресу США «Відкритий світ»

13-10-2021 20:24271

Львів співпрацюватиме з програмою Конгресу США «Відкритий світ»
Фото: ЛМР

Перший заступник мера Львова Андрій Москаленко зустрівся з делегацією програми Конгресу США «Відкритий світ» під керівництвом заступниці директора ініціативи Маури Шелден. Говорили про важливість поглиблення співпраці, можливості для започаткування партнерських стосунків Львова з містами США, а також досвід реформ у сферах медицини й культури.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Для мене подвійне задоволення – бачитись із вами, адже я також є випускником програми. Дуже раді вітати вас у Львові і сподіваємось на нові спільні проєкти», – зазначив Андрій Москаленко.

Програма «Відкритий світ» заснована Конгресом США у 1999 році з ініціативи директора бібліотеки Конгресу др-а Джеймса Біллінгтона та академіка Дмитра Лихачова. У 2003 році дію програми поширили на Україну. Вона покликана зміцнювати взаєморозуміння й співробітництво між Україною та Сполученими Штатами, шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях зустрічатися з американськими колегами й обмінюватися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

Програма є єдиною програмою обмінів усередині законодавчої гілки влади США й отримує щорічне фінансування від Конгресу США. Таким чином, номінування на участь у програмі і сама участь не передбачає ніяких фінансових витрат з боку учасників.  Управління програмою здійснює центр «Відкритий Світ» при бібліотеці Конгресу США у Вашингтоні.

Ініціатива призначена для лідерів України – представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, громадських організацій і ділових структур.  Програма, насамперед, розрахована на кандидатів, які, незважаючи на молодий вік, проявили себе як професіонали справи і є зацікавленими у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.

Leopolis.news