Популярна серед українців країна планує збільшити суму туристичного збору

https://leopolis.news/post/51412/populyarna-sered-ukranciv-krana-planue-zbilshyty-sumu-turystychnogo-zboru

18/10/2021

Таке рішення прийняли ще на початку цього року. Однак раніше збір становив 300 батів (8 доларів), а тепер доведеться заплатити 500 батів (13 доларів), повідомляє Finance.ua.

Міністерство туризму та спорту планує збирати туристичний збір з кожного прибулого у розмірі 500 батів для «фонду трансформації туризму».

Куди спрямують гроші? Згідно з планами країни, зібрані кошти підуть в туристичний фонд, що створять на випадок надзвичайних ситуацій та, який субсидуватиме проєкти, що трансформують галузь, зосереджуючись на якісному та сталому туризмі.

 

За словами Ютасака Супасорна, губернатора Таїландського управління туризму (TAT), додаткові 200 бат будуть спрямовані на проєкти, ініційовані приватним сектором, громадськими підприємствами чи соціальними підприємствами, які хотіли б змінити свій бізнес відповідно до стратегії фонду.

Також цим збором хочуть сприяти реструктуризації країни від масового до екологічно чистого туризму.

Губернатор зауважив, що мета фонду – не подолати фінансові наслідки пандемії, а скоріше зосередитись на довгостроковому економічному зростанні місцевості.

Цікаво, що Таїланд розраховує отримати 5 мільярдів бат впродовж першого року, отже, в королівство повинні приїхати 10 мільйонів іноземних туристів.

Умови в’їзду до Таїланду. Всі без винятку особи, які планують прибути до Таїланду, мають попередньо отримати Сертифікат на в’їзд (Certificate of Entry).

Після прибуття до Таїланду необхідно пройти власним коштом 14-денний карантин в одному з визначених тайським урядом готельних комплексів, окрім вакцинованих осіб, що прибувають за туристичними програмами Phuket Sandbox та Samui Plus.

Таїланд визнає такі вакцини: AstraZeneca; Sinovac (Coronavac); Johnson’s and Johnson’s/Janssen; Moderna; Sinopharm; Pfizer (COMIRNATY); Covishield.

Leopolis.news