В апараті Львівської міської ради 199 вакансій (ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК)

https://leopolis.news/post/51712/v-aparati-lvivsko-misko-rady-199-vakansiy-povnyy-perelik

22/10/2021

Разом з тим у різні періоди в апараті ЛМР також була й велика кількість вакантних посад. Як повідомили Leopolis.news в управлінні персоналом ЛМР станом на 1 жовтня цього року у структурних підрозділах міської ради нараховувалось 199 різноманітних вакансій (10% від штатної чисельності): від спеціаліста 1 категорії до заступника міського голови та голови районної адміністрації. 

37 з цих вакансій можна віднести до керівних посад. Це директори департаментів та їх заступники, начальники управлінь та їх заступники, начальники відділів та інспекцій, заступник міського голови-омбудсмен з прав людей з інвалідністю та голова районної адміністрації. У ЛМР є штатні посади які кілька років поспіль є вакантними.

Найбільше вакансій було в управлінні безпеки міста – аж 78. В управлінні територіального співробітництва нараховувалось 9 вакансій, в управлінні «Служба у справах дітей» – 12, у департаменті адміністративних послуг – 14, у департаменті з питань поводження з відходами – 8, у департаменті економічного розвитку – 7. 

Як вже писав Leopolis.news  548 мільйонів 667 тисяч 200 грн передбачено в бюджеті  Львівської міської територіальної громади на 2021 рік на зарплати чиновників та працівників виконавчого комітету, департаментів, управлінь, 6 районних адміністрацій та однієї інспекції. У порівнянні з минулим роком видатки на оплату праці зросли на 17,6 %. Середня зарплата становитиме близько 25-28 тисяч гривень на місяць.

Маркіян ВОЙТОВИЧLeopolis.news