logo
02/12
2 ...

На кордоні з Польщею затримали ще чотирьох турків-нелегалів

26-10-2021 17:23588

На кордоні з Польщею затримали ще чотирьох турків-нелегалів

Нелегальних мігрантів з Туреччини виявили прикордонники Львівського та Волинського загонів, а також їх польські колеги.

 

Як інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України, у першому випадку про рух чужинця до кордону місцеві жителі сповістили дільничного інспектора відділу «Нижанковичі», що на Львівщині.  

Групою реагування, яка вибула для перевірки даної інформації, за кількадесят метрів до держрубежу було затримано чоловіка, що прямував до Польщі.  

Як встановили охоронці кордону, 46-річний «мандрівник» мав при собі дійсні документи громадянина Туреччини і до України потрапив легально. 

В іншому випадку пильність проявили мешканці одного з прикордонних сіл на Волині.  

Опівночі вони повідомили вартових кордону про групу невідомих, що рухалися у напрямку сусідньої держави. Не гаючи часу, бійці з відділу «Морозовичі» проінформували своїх польських колег про непроханих гостей та вирушили на затримання. Впіймавши одного іноземця, українські прикордонники поінформували закордонних сусідів про напрямок, на якому його було затримано, та сліди спільників, які вели в бік річки Західний Буг.  

Зрештою, співробітники польської варти затримали ще двох чоловіків. Зі слів затриманого на українському боці, він та його спільники є вихідцями з Туреччини, однак документально підтвердити він це не зміг. 

Наразі встановлюються усі обставини правопорушення та особи нелегальних мігрантів, а також вирішується питання щодо застосування процедури реадмісії осіб, яких затримали польські правоохоронці. 

За спробу незаконного перетинання державного кордону України чоловікам доведеться постати перед судом, який і надасть правову оцінку їхнім діям. 

Leopolis.news