У поліції кажуть, що голосування на Львівщині пройшло без грубих порушень

https://leopolis.news/post/52230/u-polici-kajut-shcho-golosuvannya-na-lvivshchyni-proyshlo-bez-grubyh-porushen

01/11/2021

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

Так, 31 жовтня на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення від одного з кандидатів на посаду міського голови Комарно про те, що представники однієї з виборчих комісій проводять адресні голосування не у повному складі (двоє представників комісії замість трьох). Правоохоронці провели перевірку, за результатами якої було складено протокол за ст.212-18 (Невиконання рішення виборчої комісії, комісії з референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Інші повідомлення стосувались перебування на виборчих дільницях громадян у нетверезому стані, голосування виборців без паспорта, порушення правил агітації, поширення недостовірної інформації про кандидатів тощо.

Нагадаємо, 31 жовтня на Львівщині відбулось голосування у позачергових та проміжних місцевих виборах у Новокалинівську міську раду, Комарнівську міську раду, Розвадівську сільську раду, Шегинську сільську раду та Судововишнянську міську раду.

До завершення виборчого процесу правоохоронці Львівщини забезпечують дотримання законності та публічного порядку, охорону виборчої документації під час підрахунку голосів, транспортування бюлетенів та протоколів, а також оперативно реагують на порушення виборчого законодавства.

Leopolis.news