logo
22/01
21/01
20/01
19/01
18/01
17/01
2 ...

В Австрії вводять локдаун для невакцинованих

14-11-2021 17:46964

В Австрії вводять локдаун для невакцинованих
Фото: dw.com

Канцлер Австрії Александр Шалленберг заявив у неділю, що в країні з 15 листопада запроваджується локдаун для людей, які не пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. 

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на агентство Reuters.

Приблизно 65% населення Австрії повністю вакциновано проти COVID-19, що є одним із найнижчих показників у Західній Європі. 

Багато австрійців скептично ставляться до вакцин, і цей погляд підтримує ультраправа Партія свободи, третя за величиною в парламенті.

Уряд Австрії заявляє, що таким частковим локдауном хоче уникнути додаткових обмежень для тих, хто повністю вакцинований. 

«Ми маємо підвищити рівень вакцинації. Це ганебно низький рівень», - заявив Шалленберг на пресконференції у неділю, оголосивши про локдаун після відеоконференції з очільниками 9 австрійських регіонів. 

Міністр охорони здоров'я Вольфганг Мюкштайн повідомив, що особи віком 12 років і молодші будуть звільнені від локдауну, у той час як нещеплені від коронавірусу люди зможуть залишати свої будинки лише з обмеженої кількості причин, наприклад, для роботи чи купівлі предметів першої необхідності. Також локдаун не стосується людей,  які одужали після захворювання.

Обмеження діятимуть щонайменше 10 днів.

Багато чиновників у Австрії, у тому числі представники консервативної партії Шалленберга та поліції, висловили сумніви в тому, що такий локдаун може діяти належним чином, оскільки він поширюється лише на частину населення. Однак Шалленберг та міністр внутрішніх справ Карл Негаммер заявили, що поліція проводитиме ретельні перевірки.

Австрія із населенням 9 млн осіб повідомила про 11 552 нових випадки інфікування та 17 смертей від коронавірусу в неділю. Кількість нових інфекцій є найвищою для неділі з початку пандемії. 

2 327 людей перебувають на лікарняному лікуванні через коронавірус. З них 433 перебувають у відділеннях інтенсивної терапії.

Leopolis.news