logo
22/01
21/01
20/01
2 ...

До Львова реанімаційно-операційним літаком евакуювали поранених воїнів

18-11-2021 14:17946

До Львова реанімаційно-операційним літаком евакуювали поранених воїнів
Фото: АрміяInform

Із Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що в Харкові, до Львова літаком були доправлені один травмований і троє поранених військових.

Військові були доправлені до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у Львові для подальшого лікування і реабілітації, повідомляє «АрміяInform».

Під час аеромедичної евакуації пацієнти на борту літака перебували під постійним наглядом лікарсько-сестринської бригади. Стан здоров’я трьох захисників — середньої тяжкості, вони зазнали мінно-вибухових травм. Четвертий військовослужбовець перебуває у важкому стані.

«Ми отримали всю необхідну медичну інформацію про поранених і травмованих заздалегідь, — розповів начальник відділення невідкладної допомоги ВМКЦ ЗР підполковник медичної служби Ігор Шенгофер. — Це дозволило лікарям підготуватися. Для лікування є все необхідне: медикаменти, обладнання і, найважливіше, кваліфікований і відданий своїй справі медичний персонал Центру. Війна триває, воїни жертвують на передовій найдорожчим — своїм здоров’ям. Ми, військові медики, робимо все можливе, аби надати їм допомогу і турботу найвищого рівня».

Аеромедична евакуація вважається найшвидшим і найкращим варіантом транспортування хворих і поранених. Починаючи з 2014 року до Львова для подальшого лікування таким способом було доправлено близько двох тисяч захисників України.

Leopolis.news