logo
23/01
19/01
18/01
17/01
16/01
14/01
13/01
12/01
2 ...

Проект T.HUTSULS презентував перший сингл «Нічна» (ВІДЕО)

19-11-2021 18:271167

Проект T.HUTSULS презентував перший сингл «Нічна» (ВІДЕО)

Новий проект T.HUTSULS випустив перший сингл під назвою «Нічна» – мікс сучасного саунду з унікальними звуками гуцульських народних інструментів – цимбалів, дримби та сопілки.

Трек «Нічна» уже можна почути в ефірах українських радіостанцій, а також завантажити із усіх цифрових музичних платформ, повідомила промоменеджер проекту T.HUTSULS Галина Гузьо.

Сміливі тексти та актуальне звучання. Тренди у музиці, переплетені з автентикою. Модно й неординарно, стильно й експресивно, мелодійно й емоційно. І при цьому – обов’язково щиро, вільно та правдиво. Жодних ролей на сцені чи поза нею. Тільки - true! Усе це - про новий проект в українській музичній культурі T.HUTSULS. «Правдиві гуцули» розкривають етнокод - через фолк, рок, електронну музику.

«Коли я створювала пісню «Нічна», то перше слово, яке заграло в мене в голові було «Забарилася», - розповідає авторка музики та слів прем’єрного синглу, вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал. - Тоді був затяжний період карантину, всі сиділи по домівках і рятувалися заняттями для душі. Мені захотілось увімкнути класний танцювальний трек - і піти гуляти вулицею. Наспівувати його і відчувати себе собою, вільною. Це миттєве бажання вилилося в мелодію – і я тут же зрозуміла: «Це воно!». Увімкнула мікрофон, почала співати, слова народжувалися самі по собі».

Сингл «Нічна», до якого T.HUTSULS уже в найближчі тижні презентує відеокліп, - це перший трек із майбутнього альбому новоствореного проекту. У збірці на меломанів чекають справжня феєрія звуків, космічний вокал та стильний мікс з гуцульськими інструментами. Усе це трушно вписується в ритм сучасного життя, і при цьому своїм звучанням нагадує нам про наше коріння.

T.HUTSULS – ще один проект у рамках масштабної культурологічної ініціативи під назвою Hutsul Planet, яка базується в Коломиї на Прикарпатті та прагне відродити, зберегти і примножити гуцульську культуру у всіх її проявах.

Leopolis.news