logo
25/06
24/06
23/06
22/06
21/06
20/06
2 ...

У Греції нещеплених впускатимуть до церкви лише з негативним ПЛР-тестом

19-11-2021 21:292176

У Греції нещеплених впускатимуть до церкви лише з негативним ПЛР-тестом
Фото: irishtimes.com

Прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс у спеціальному телезверненні оголосив про додаткові обмеження для невакцинованих від COVID-19 з наступного тижня.

 

Про це повідомляє видання «Ekathimerini».

З 22 листопада нещепленим людям буде заборонено входити до кінотеатрів, музеїв та тренажерних залів, щоб гарантувати, як сказав Міцотакіс, «що Різдво в Греції буде кращим, ніж минулого року».

Досі невакциновані люди у Греції не допускалися лише до відвідування закладів громадського харчування у приміщенні. Тепер вони більше не зможуть відвідувати заклади навіть з негативним результатом тесту.

«Це негайний акт захисту та, звичайно ж, спонукання людей пройти вакцинацію. Вакцина дає перемогу людям, а не хворобам», – сказав Міцотакіс, наголосивши, що «сьогодні вакцину обрали понад 7 мільйонів греків – троє з чотирьох дорослих».

Однак він поскаржився на те, що 575 000 громадян віком від 60 років залишаються незахищеними. Він зазначив, що майже 1,5 мільйона людей із тієї ж групи завершили вакцинацію шість місяців тому.

«Хоча вони захищені, вони стають більш вразливими, оскільки у них менше антитіл», - сказав прем'єр.

Міцотакіс також виступив із пропозицію про те, що третє щеплення протягом шести місяців після останньої дози вакцини має бути внесене в COVID-сертифікат ЄС, щоб він був дійсним.

Прем'єр також уточнив щодо відвідувачів церкви – у нещеплених прихожан має бути негативний лабораторний тест, про що вже закликав Синод Грецької Православної Церкви. 

Leopolis.news