У Греції нещеплених впускатимуть до церкви лише з негативним ПЛР-тестом

https://leopolis.news/post/53455/u-greci-neshcheplenyh-vpuskatymut-do-cerkvy-lyshe-z-negatyvnym-plr-testom

19/11/2021

 

Про це повідомляє видання «Ekathimerini».

З 22 листопада нещепленим людям буде заборонено входити до кінотеатрів, музеїв та тренажерних залів, щоб гарантувати, як сказав Міцотакіс, «що Різдво в Греції буде кращим, ніж минулого року».

Досі невакциновані люди у Греції не допускалися лише до відвідування закладів громадського харчування у приміщенні. Тепер вони більше не зможуть відвідувати заклади навіть з негативним результатом тесту.

«Це негайний акт захисту та, звичайно ж, спонукання людей пройти вакцинацію. Вакцина дає перемогу людям, а не хворобам», – сказав Міцотакіс, наголосивши, що «сьогодні вакцину обрали понад 7 мільйонів греків – троє з чотирьох дорослих».

Однак він поскаржився на те, що 575 000 громадян віком від 60 років залишаються незахищеними. Він зазначив, що майже 1,5 мільйона людей із тієї ж групи завершили вакцинацію шість місяців тому.

«Хоча вони захищені, вони стають більш вразливими, оскільки у них менше антитіл», - сказав прем'єр.

Міцотакіс також виступив із пропозицію про те, що третє щеплення протягом шести місяців після останньої дози вакцини має бути внесене в COVID-сертифікат ЄС, щоб він був дійсним.

Прем'єр також уточнив щодо відвідувачів церкви – у нещеплених прихожан має бути негативний лабораторний тест, про що вже закликав Синод Грецької Православної Церкви. 

Leopolis.news