logo
16/01
14/01
13/01
12/01
11/01
2 ...

До кінця листопада усі медзаклади Львівщини, що працюють з ковідними хворими, мають отримати доплати у розмірі 300%

19-11-2021 17:481266

До кінця листопада усі медзаклади Львівщини, що працюють з ковідними хворими, мають отримати доплати у розмірі 300%
Фото: ЛОДА

Сьогодні, 19 листопада, відбулась нарада керівництва області спільно з головними лікарями медичних установ Львівщини, на якій обговорили низку важливих питань, що стосуються ситуації з коронавірусом на території регіону.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

По-перше, до кінця листопада необхідно вирішити питання з 300% доплатами до зарплат усім медикам, які безпосередньо працюють з ковідними пацієнтами. Кошти мають надійти від НСЗУ. Отож, керівники ковідних установ мають виконати цю умову та прозвітувати Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації.

По-друге, щоб забезпечити належний рівень вакцинації населення в області важливо пропрацювати з сімейними лікарями та працівниками первинної медичної допомоги питання щеплень, особливо що стосуються другої дози.

Як зазначив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, в області є достатня кількість вакцин, щоб забезпечити високий рівень вакцинації населення. Усі вони безпечні, а найголовніше, захищають від важкого перебігу захворювання на ковід.

«Питання захворюваності на COVID-19 та вакцинації населення у Львівській області на часі. Особливої підтримки та допомоги потребує медичний персонал, який невтомно працює й рятує життя пацієнтів кожного дня. Разом з органами влади, керівництвом громад на місцях, та медичних установ ми маємо підтримувати постійний зв’язок, щоб визначити, а головне, розв'язати ті нагальні питання, які зараз диктує пандемія», - зазначив заступник голови ЛОДА Іван Собко.

По-третє, спільно з керівниками ОТГ та депутатським корпусом на місцях потрібно розв'язувати питання закупівлі необхідного медичного обладнання для нормального функціонування ковідних відділень медичних установ. Першочергово це стосується закладів у тих громадах, де особливо відчутний брак професійного устаткування – Золочів, Жидачів, Пустомити. А також в обласній клінічній лікарні та перинатальному центрі.

У межах наради обговорили також деякі питання, що стосуються державної субвенції місцевим бюджетам на підтримку закладів охорони здоров’я відповідно до 47 Постанови Кабміну. Зокрема, щодо забезпечення кисневих станцій лікарень області.

Leopolis.news