logo
27/01
26/01
25/01
2 ...

Ситуація на кордоні України з РФ напружена, та ознак наступу немає – Шмигаль (ВІДЕО)

20-11-2021 19:231040

Ситуація на кордоні України з РФ напружена, та ознак наступу немає – Шмигаль (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив,що ситуація на кордоні України та Росії залишається напруженою через велике скупчення та переміщення військ РФ, проте наразі немає жодних ознак наступу.

Про це він розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода».

За його словами, Росія проводить переміщення значної кількості військ біля кордону.

«Це підтверджують іноземні партнери та всі спеціальні служби. Ситуація напружена, але ознак наступу ми не бачимо», – заявив він.

Міністр переконаний, що українські військовослужбовці та наша розвідка стежать за ситуацією на українсько-російському кордоні. Збройні сили щодня передають відповідні дані представникам уряду.

«З точки зору можливих атак, то я хочу запевнити, що ЗСУ, українська розвідка працюють. Ми щодня отримуємо інформацію. Ми також в координації з нашими іноземними партнерами», – запевнив Шмигаль.

 «І, звичайно, треба не забувати, що вже сьомий рік Україна веде важку війну на сході Україні, ми маємо тимчасово окупований Крим. Всі ці загрози зреалізувалися в Україні. Щодо активізації військових дій, то, звичайно, це вже питання наших військових, нашої розвідки. І ми ці питання контролюємо кожного дня», – додав він.

Leopolis.news