logo
27/01
26/01
25/01
2 ...

Віталій Портников: Найжахливіше в історії з «вагнерівцями» – це абсолютна свідома брехня (ВІДЕО)

20-11-2021 19:001074

Віталій Портников: Найжахливіше в історії з «вагнерівцями» – це абсолютна свідома брехня (ВІДЕО)

Журналіст та політичний аналітик Віталій Портников прокоментував дії української влади щодо зриву спецоперації із затримання бойовиків ПВК «Вагнера».

Віталій Портников дивується, чому після появи розслідування Bellingcat та заяви колишнього керівника ГУР Міноборони Василя Бурби, який розкрив деталі зриву спецоперації, досі не прокоментував це Президент України Володимир Зеленський.

Колишній очільник Головного управління розвідки Василь Бурба заявив, що глава Офісу президента Андрій Єрмак від імені глави держави Володимира Зеленського дав вказівку перенести спецоперацію щодо "вагнерівців". Між тим Зеленський і Єрмак продовжують гру у мовчанку.

«Найдивовижніше,що від імені влади говорять люди, які не мають для цього жодних повноважень, – позаштатні радники радників або колишні так звані журналісти з сумнівною репутацією.

Але в такій ситуації, ситуації резонансної політичної події, яка вийшла на перші шпальти світових медіа і у випуски новин провідних світових телевізійних компаній, пояснення, звичайно, мав би давати президент України», – наголосив Портников.

На думку журналіста, «найжахливіше в історії з «вагнерівцями» – це брехня, це абсолютна свідома брехня».

«І це впевненість людей, які відповідають за безпеку держави, і за ухвалення найбільш принципових рішень для безпеки цієї держави, що вони мають право брехати своїм співвітчизникам», – відзначив він.

Leopolis.news