logo
10/08
09/08
08/08
2 ...

Загроза вторгнення Росії в Україну: у Путіна прокоментували дані про можливий напад

21-11-2021 14:412809

Загроза вторгнення Росії в Україну: у Путіна прокоментували дані про можливий напад
Фото: ілюстративне

Речник президента РФ Дмітрій Пєсков відреагував на інформацію українських та західних спецслужб про підготовку вторгнення в Україну – він «не виключає спроб провокацій».

Про це повідомляє російське агентство ТАСС, пише «Українська правда».

Раніше повідомялося, що РФ сконцентрувала понад 92 тисячі військовослужбовців біля кордонів з Україною. За даними українських розвідників, Москва готується атакувати до кінця січня – початку лютого з різних напрямків.

Розвідка США також заявила про плани Росії розгорнути військові дії проти України.

У Володимира Путіна назвали публікацію цієї інформації «істерикою», і звинуватили США у ситуації, що склалася.

Крім того, Пєсков заявив, що «не можна виключати» можливі провокації, які нібито стануть приводом звинуватити Росію у нападі на Україну. Про які саме провокації йдеться, він не уточнив.

«Ця істерика нагнітається штучно. Звинувачують (Москву - УП) у якійсь незвичайній військовій активності на нашій території ті, хто пригнав свої збройні сили через океан. Тобто Сполучені Штати Америки. Ну, це не зовсім логічно і не зовсім пристойно», – сказав Пєскова.

Окремо спікер Путіна озвучив погрозу, що спроби силової деокупації ОРДЛО матимуть «найсерйозніші наслідки».

«Україна, швидше за все, добивається чергової спроби розпочати силове вирішення своєї власної проблеми (мова про окупацію російськими гібридними військами частини Донбасу – ред.). Добивається цього, швидше за все, під прикриттям тих самих навчань НАТО, кораблів НАТО у Чорному морі, американських, британських солдатів у регіоні, яких стає дедалі більше», – сказав він.

Leopolis.news